SIKÇA SORULAN SORULAR

Çubuk Büküldükten Sonra Sararmadı. Hala Başarıyla Etkinleştirildiği Anlamına Mı Geliyor?

  • Çubuğu büktüğünüzde bir çatlama sesi duyarsınız, ampul kırılır ve yaklaşık 3 saat içinde etki etmeye başlar. Çubuk 24 saat içinde açık sarıya dönecektir. Sıvı sızıntısına neden olabilecek hasarı önlemek için çubuğu tekrar tekrar bükmeyin

Çubuk 60 Günden Daha Kısa Sürede Beyazlaştı, Yenisini Değiştirmeli Miyim?

  • Dr. Clo Dezenfektan çubuğun maksimum etkinliği 60 gündür ancak kullanım süresi ortam sıcaklığına göre değişiklik gösterir. Çevre daha sıcaksa, çubuk daha çabuk tükenir ve değiştirilmesi gerekir.

El Çantama / Sırt Çantama Koyabilir Miyim?

  • Torbanın içini dezenfekte etmek için çantanıza koyabilirsiniz. Çevresel dezenfeksiyona ihtiyacınız varsa, en üst düzeye çıkarmak için lütfen kapalı alanda açık havaya koyun veya boynunuza takın.

Bebek Ve Çocuk Kullanımına Uygun Mu?

  • Dr.Clo Dezenfektan Çubuğunun ana bileşeni, güvenli kullanım hacmi içinde klor dioksittir ve herhangi bir zararlı kimyasal veya kanserojen içermez. Bebek ve çocukların bebek odalarında kullanımı, bebek arabasına veya çocuk sırt çantalarına asılması güvenlidir.Hasar ve sızıntıyı önlemek için lütfen çocuklarınıza oyuncak veya ısırık olarak oynamayacaklarına dikkat edin.

Kronik Hastalar Ve Yaşlılar için Uygun Mu?

  • Yaşlı ve kronik hastaların bağışıklığı genel olarak daha zayıftır, hastaneleri veya klinikleri sık ziyaret ettikleri için bakteriyel enfeksiyon riski daha yüksek olabilir. Daha güçlü koruma için Dr. Clo Dezenfektan Çubuğu kullanmaları uygundur.

Clo Dezenfektan Çubuğu Kullandıktan Sonra Hastalanmayacağım Anlamına Mı Geliyor?

  • Dr.Clo Dezenfektan Çubuğunun bakterisidal gücü en çok kapalı alanlarda veya kapalı alanlarda etkilidir, enfeksiyonun kaynağını azaltmak için maksimum 8 metrekarelik alanları kaplayabilir. Ancak bu aynı zamanda kullanıcıların dokunulmazlık ve hijyenik alışkanlıklarına da bağlıdır, örneğin elleri sık sık yıkamak, ellerini yıkamadan önce göz, burun ve ağza dokunmaktan kaçının.

Aktivasyondan Sonra Koku Veriyor Mu?

  • Aktivasyondan sonra, ağartıcı benzeri bir koku üretecektir, keskin değildir, ancak buruna çok yakın tutarak doğrudan solunması önerilmez. Dr. Clo'nun patentli dezenfektan klor dioksit tekniği, hiçbir zararlı kimyasal veya kanserojen olmadan güvenli bir şekilde test edilmiştir.